Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Show sidebar
Typ
Waga
Opakowanie
Cena

Chmiel należy do rodziny roślin konopiowatych, łącząc w sobie szereg pozytywnych właściwości, gdyż wykazuje działanie:
– uspokajające / wyciszające
– ułatwiające zasypianie
– przeciwbakteryjne
– rozkurczowe
Ponadto chmiel wpływa na obniżenie temperatury ciała, dzięki czemu wskazuje się, iż może być pomocny w zachowaniu równowagi organizmu w okresie menopauzy.
Chmiel pobudza wydzielanie śliny i soku żołądkowego. Jak wynika z badań, substancje zawarte w szyszkach chmielu – lupulon i ksantohumol pomagają w walce z bakteriami odpowiedzialnymi za powstawanie trądziku.
Kupujesz prosto od polskiego producenta.
Oferujemy jedyny w Europie chmiel certyfikowany przez GLOBAL G.A.P. oraz TUV czyli wolny od kreozotu, którym konserwuje się tradycyjne drewniane słupy na plantacjach chmielu.
Badania naszej plantacji potwierdzają, że chmiel oferowany przez Happy Hopfields jest wolny od rakotwórczych związków WWA (wielopierścienowe węglowodory aromatyczne).
WIESZ CO KUPUJESZ – CZYSTY PRODUKTY Z CERTYFIKOWANEJ POLSKIEJ PLANTACJI
NASZ PRODUKT:

– Nie zawiera kofeiny
– Jest odpowiedni dla wegan
– Nie zawiera glutenu
– Bez dodatków konserwujących
– W 100% naturalny przechowywany w gazie obojętnym
– Przebadany i certyfikowany przez GLOBAL G.A.P.
Jako jedyni w Polsce uprawiamy chmiel na własnych plantacjach opartych o najnowocześniejsze technologie w branży, zgodnie z opublikowanymi przez Komisję Europejską zasadami integrowanej produkcji
Nasza plantacja jest równocześnie wspierana najnowocześniejszymi technologiami pomiaru parametrów środowiskowych upraw i zaawansowanej analizy obrazu, które poprzez Internet Rzeczy (IoT) pozwalają w chmurze analizować wzrost roślin i przewidywać np. pojawienie się szkodników lub chorób.
Autonomiczny system nawadniania i nawożenia pozwala optymalizować koszty i obniża do minimum udział chemikaliów w procesie uprawy.