Showing all 6 results

Show sidebar

Historia poduszek chmielowych

Hopillow powstało z miłości do natury, drugiego człowieka oraz dobrego designu. Przez wiele lat zastanawialiśmy się, w jaki sposób pogodzić szybkie, intensywne życie w mieście z troską o zdrowie oraz dobre samopoczucie. Metodą małych kroków uprościliśmy naszą codzienność.Wprowadzaliśmy zmiany związane z dietą, minimalizmem, slowlife mindfulness, które pozwoliły nam odbudować wewnętrzny spokój. Zauważyliśmy, że wiele sposobów na poprawienie samopoczucia jest za darmo, tak jak odpowiednio długi, błogi sen. Jednak podczas rozmów z najbliższą rodziną, przyjaciółmi oraz dalszymi znajomymi uświadomiliśmy sobie, jak wiele osób boryka się ze stresem z powodu natłoku obowiązków, zarywaniem nocy, trudnościami z zasypianiem i bezsennością.To właśnie wtedy postanowiliśmy wykorzystać moc roślin i stworzyć Hopillow, czyli poduszki inspirowane naturą, które wpływają na komfort snu oraz wyciszenie umysłu w trakcie zasypiania.

Poduszki z chmielem - dlaczego warto?

Nasze poduszki to znacznie więcej niż element aranżacji sypialni. To kontakt z naturą, którego możemy doświadczać każdego dnia. Właśnie dlatego zwracamy szczególną uwagę na użycie naturalnych materiałów, w pełni bezpiecznych wypełniaczy w postaci chmielu i gryki, stonowanej kolorystyki oraz wzorów naśladujących przyrodę. Co jest dla nas ważne? Założenia są bardzo proste: dbając o siebie, dbaj o innych. Nasza mała, rodzinna marka stawia na uczciwe rzemiosło oraz wsparcie rzetelnych przedsiębiorców. Sporo czasu zajęło nam wybranie odpowiednich dostawców, których surowce wyróżnia najwyższa jakość i troska o środowisko.

Ekologiczne poduszki

Bardzo ważny jest dla nas również aspekt ekologiczny. Wszystkie produkty wykonujemy z pełni bezpiecznych, w większości lokalnych materiałów takich jak: chmiel z Panieńszczyzna, len, lawenda, mięta. Korzystamy jedynie z roślin uprawianych bez chemii i oprysków. Stawiamy na unikalność. Każda poduszka jest szyta ręcznie we Spółdzielni Inwalidów SIPRO, a następnie doszywana przez Adama. Materiały wyszukujemy u Pani krawcowej ze sklepu na Pomorskiej we Wrocławiu.

Uczciwość i jakość

Zależało nam na tym, aby nasze produkty były przystępne, przy zachowaniu maksimum uczciwości względem dostawców oraz wspierających nas przedsiębiorców. Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się stworzyć poduszki o prostej, minimalistycznej formie, których naturalny wygląd dopełnia kojący zapach ziół i roślin. Razem z Hopillow postaw na niezwykle ciepłe wnętrze oraz spokojny, komfortowy sen!