Szanowny Kliencie,

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty i usługi związane z obsługą zamówienia spełniały oczekiwania Klientów, tych o bardzo dużych wymaganiach.

Pragniemy, żeby wszyscy nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani, dlatego jeśli zakupiony towar nie spełnia oczekiwań, można dokonać jego zwrotu. Nie trzeba podawać powodu zwrotu, jednak będziemy wdzięczni jeśli to zrobisz. Twoja informacja pozwoli nam ulepszać ofertę i usprawniać pracę naszego sklepu. Zmieniamy się dla Ciebie!

Jak dokonać zwrotu?

Klient zwraca otrzymany produkt w stanie nienaruszonym, bez śladów użytkowania, z oryginalnymi metkami producenta, niezwłocznie i nie później jednak niż w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży lub od daty otrzymania przesyłki.

Formularz zwrotu dostępny pod adresem https://happyhopfields/formularz-zwrotu-happyhopfields.pdf

Wypełniony i podpisany formularz zwrotu wraz ze zwracanym produktem powinien być odesłany z dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT) na adres siedziby sklepu z dopiskiem ZWROT.

Przesyłki odesłane na koszt odbiorcy nie będą przyjmowane. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przez Sklep zwracanego produktu, przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w formularzu zwrotu.

Koszt odesłania do nas produktu nie podlega zwrotowi.

Produkty prosimy przesyłać na adres:

HAPPY HOPFIELDS S.A.

ul. RACIBORSKA 107

KORNOWAC 44-285

tel. kom. +48 515215118

Zwrot należności

Gdy tylko przesyłka do nas dotrze i będzie spełniała wymienione wyżej warunki, rozpoczniemy procedurę zwrotu należności. Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto w ustawowym terminie 14 dni roboczych.

Sposób zwrotu należności jest zależny od tego, jaką metodą dokonano płatności:

  • przy zamówieniach opłaconych przez internetową platformę płatniczą Paynow zwrot zostanie dokonany za pomocą tego samego serwisu bezpośrednio na Twoje konto bankowe,
  • przy zamówieniach opłaconych przy odbiorze lub tradycyjnym przelewem bankowym musisz z kolei w formularzu zwrotu napisać swój numer konta (26 cyfr), na który przelejemy Ci odpowiednią kwotę.